WYDAJ Z NAMI
swoją książkę,
bo wydawanie książek to nasza pasja

O Wydawnictwie

BorgisWydawnictwo BORGIS, w ramach którego realizowany jest projekt „WydajzNami”, powstało w 1990 roku. Założycielem firmy był Piotr Kołodziejczak – filozof, dziennikarz, tłumacz, pisarz i kompozytor, który do dzisiaj pełni w niej funkcję Prezesa Zarządu.

BORGIS od samego początku prowadzi niezwykle wszechstronną działalność. Wydaje książki i czasopisma z różnych dziedzin, takich jak zdrowie i medycyna, literatura piękna i wiele innych. W ciągu prawie trzydziestu lat istnienia Wydawnictwu zaufało kilka tysięcy Autorów, którzy opublikowali pod jego egidą swoje książki i artykuły.

Ale wydanie dzieła to jedno, a praca nad budową skutecznego systemu dotarcia z nim do Czytelników to już całkiem inny, niezbędny w drodze po sukces wydawniczy, obszar działania. Dlatego też Wydawnictwo Borgis rozwinęło w ostatnich latach współpracę z największymi dystrybutorami książek w Polsce, w tym z prawie 2000 księgarń stacjonarnych i internetowych. Niezależnie od tego posiada też własną e-księgarnię „DoPoduszki”, oferującą Czytelnikom około 270 tysięcy pozycji wydawniczych.

BORGIS od początku swojego istnienia świadczy usługi wydawniczo-poligraficzne, a projekt „WydajzNami” jest naturalną konsekwencją działalności firmy, która w ciągu 30 lat nieprzerwanej pracy redakcyjnej wypromowała rozpoznawalną na rynku markę Wydawnictwa.

Wydawnictwo BORGIS realizuje także wiele innych ciekawych projektów.

Programy
Jak wydać książkę?