Mój debiut

mój debiut
W programie „Mój debiut” może wziąć udział każdy, kto uważa, że ma coś interesującego do przekazania innym, i chciałby, aby zostało to uwiecznione w formie książki wydanej tradycyjnie lub w formie e-booka.

Kariera w toku

kariera w toku
W programie „Kariera w toku” może wziąć udział każdy, kto już coś wcześniej opublikował i zamierza kontynuować swoją twórczość pisarską, każdy, kto słyszał o nas i chciałby skorzystać z pomocy naszego wydawnictwa.

Ocalić od zapomnienia

ocalić od zapomnienia
Program „Ocalić od zapomnienia” skierowany jest do każdego, kto chciałby upamiętnić w sposób szczególny najpiękniejsze chwile swojego życia, życia bliskich, przyjaciół, znajomych, życia firmy, z którą jest związany.
Reportaż z podróży

Reportaż z podróży

Jak wydać reportaż?

jak wydać reportażReportaż z podróży to jest to! Twój przyjaciel smartfon z wbudowanym aparatem fotograficznym jest najlepszym dokumentalistą. Jednak paradoksalnie luksus ten często przyczynia się do zubożenia rodzinnego albumu. Tak, tak! Najpierw musimy pamiętać, aby zdjęcia zrzucić na komputer, co często jest trudnością nie do pokonania. Potem raczej nigdy nie mamy czasu na ich skatalogowanie oraz opisanie. Dopiero gdy żywotność naszego komputera dobiega końca, zaczynamy się zastanawiać, czy aby wraz z jego utylizacją przypadkiem nie zutylizujemy jakichś fotografii, pamiątek z podróży. Więc jak wydać reportaż z podróży?

Nasza rada: wróciłeś z podróży, nie zwlekaj, podziel się z nami wrażeniami, pokaż nam najfajniejsze fotografie. Wydaj swoje ilustrowane opowiadanie z podróży, pomożemy Ci je ubarwić, żeby było wyjątkowo oryginalne. Możesz też wydać reportaż z podróży – napiszemy go bez upiększania, a i tak będzie pięknie – jak sobie zażyczysz.

Być może nie tkwi w Tobie podróżnik taki, jakim był Tony Halik, a po nim Wojciech Cejrowski, ale to wcale nie znaczy, że nie przeżyłeś równie ciekawych przygód. Zachowaj dla siebie i swoich bliskich najpiękniejsze chwile z wakacji!!!

Zobacz też inne projekty w ramach programu „Ocalić od zapomnienia”.