Mój debiut

mój debiut
W programie „Mój debiut” może wziąć udział każdy, kto uważa, że ma coś interesującego do przekazania innym, i chciałby, aby zostało to uwiecznione w formie książki wydanej tradycyjnie lub w formie e-booka.

Kariera w toku

kariera w toku
W programie „Kariera w toku” może wziąć udział każdy, kto już coś wcześniej opublikował i zamierza kontynuować swoją twórczość pisarską, każdy, kto słyszał o nas i chciałby skorzystać z pomocy naszego wydawnictwa.

Ocalić od zapomnienia

ocalić od zapomnienia
Program „Ocalić od zapomnienia” skierowany jest do każdego, kto chciałby upamiętnić w sposób szczególny najpiękniejsze chwile swojego życia, życia bliskich, przyjaciół, znajomych, życia firmy, z którą jest związany.
Marketing

Marketing

Marketing
i dystrybucja Twojej książki

W ramach współpracy otrzymasz od nas nie tylko wydrukowaną książkę, lecz także wsparcie promocyjne!
Zależy nam na tym, by o naszych Autorach było głośno i by mówiło się o nich dużo i jak najlepiej!

Marketing i dystrybucja książki

Wsparcie promocyjne

PO PIERWSZE: działamy na portalach społecznościowych! Przede wszystkim na Facebooku. W tym temacie jesteśmy specjalistami. Rozumiemy specyfikę informacji w social media: wiemy, jaka powinna być ich długość oraz częstotliwość publikowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że popularność postów zależy przede wszystkim od efektownych multimediów (zdjęć, filmów, infografik), dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do zamieszczenia okładki książki, tylko dajemy Czytelnikom coś więcej – coś, co przyciągnie ich uwagę.

 

PO DRUGIE: możesz skorzystać z opcji krótkiego wywiadu, w którym będziesz mógł opowiedzieć o sobie, swoich pasjach i pomyśle na książkę. Dzięki temu informacje o Tobie, publikowane w mediach, będą miały soczysty charakter, a więc będą przedstawiały nie tylko książkę, ale i człowieka – kogoś, kto wymyślił wszystko od początku i miał odwagę, by swoją historię opowiedzieć innym ludziom.

 

PO TRZECIE: skuteczna promocja literatury i publicystyki odbywa się dziś w blogosferze, a nie na potężnych billboardach i plakatach reklamowych wywieszonych w księgarniach. Obecnie to blogerzy i blogerki napędzają sprzedaż, to oni są wiarygodni, to ich słowa są najskuteczniejszą zachętą do kupienia książki. Dlatego my także współpracujemy z blogosferą, wysyłając tytuły nie tylko krytykom literackim, lecz także autorom blogów o książkach.

Marketing i dystrybucja książki

Twoją książkę rozdystrybuujemy zarówno do księgarń stacjonarnych, jak i internetowych oraz wyślemy ją do bibliotek (m.in. do Biblioteki Narodowej). Ściśle współpracujemy z firmą OSDW Azymut, która prowadzi sprzedaż hurtową książek oraz świadczy usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim.

Książki naszych Autorów dostępne są między innymi w takich księgarniach internetowych, jak:

marketing i dystrybucja książki

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami wydawniczymi: „Mój debiut”„Kariera w toku” i „Ocalić od zapomnienia”.