Mój debiut

mój debiut
W programie „Mój debiut” może wziąć udział każdy, kto uważa, że ma coś interesującego do przekazania innym, i chciałby, aby zostało to uwiecznione w formie książki wydanej tradycyjnie lub w formie e-booka.

Kariera w toku

kariera w toku
W programie „Kariera w toku” może wziąć udział każdy, kto już coś wcześniej opublikował i zamierza kontynuować swoją twórczość pisarską, każdy, kto słyszał o nas i chciałby skorzystać z pomocy naszego wydawnictwa.

Ocalić od zapomnienia

ocalić od zapomnienia
Program „Ocalić od zapomnienia” skierowany jest do każdego, kto chciałby upamiętnić w sposób szczególny najpiękniejsze chwile swojego życia, życia bliskich, przyjaciół, znajomych, życia firmy, z którą jest związany.
Dla Ukochanej Babci z okazji 70. rocznicy urodzin

Dla Ukochanej Babci z okazji 70. rocznicy urodzin

Niebanalny prezent

niebanalny prezentMożesz zamówić niebanalny prezent w postaci spisanej historii życia babci, dziadka, mamy czy taty w związku z jubileuszem np. rocznicy urodzin. Może to być historia czyjegoś życia spisana w postaci ilustrowanej książki lub albumu. A według Twojego życzenia historię tę spróbujemy uatrakcyjnić między innymi wywiadami, wypowiedziami bliskich, opisem ciekawych zdarzeń z życia Bohatera.

Zobacz też inne projekty w ramach programu „Ocalić od zapomnienia”.

Wydawnictwo Borgis