Poezja naszych dni (t. 3) w przygotowaniu - Wydaj z nami
Poezja naszych dni (t. 3) w przygotowaniu

Poezja naszych dni (t. 3) w przygotowaniu

Drodzy Autorzy!

Wydawnictwo Borgis przygotowuje trzecią już edycję antologii „Poezja naszych dni”. Wszystkich poetów zainteresowanych współpracą zapraszamy do opublikowania swoich wierszy na zasadach przestawionych poniżej.

W związku z dużym zainteresowaniem projektem „Poezja naszych dni (t. 3)” przedłużamy nabór zgłoszeń do naszej antologii do 20 sierpnia 2021 roku.

 1. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia 2021 roku.
 2. Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do skrócenia ww. terminu w przypadku ilości zgłoszeń wypełniających planowaną objętość publikacji.
 3. Informacje ogólne dotyczące kwalifikacji zgłaszanych utworów:
  • W zbiorze „Poezja naszych dni” (tom 3) Autor ma możliwość opublikowania maksymalnie 4 wierszy wraz z notką o sobie, przygotowaną według kryteriów Wydawnictwa i nieprzekraczającą 900 znaków ze spacjami.
  • Na etapie kwalifikacji Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji zgłaszanego utworu bez podania przyczyn.
  • Po zakwalifikowaniu zgłaszanych utworów Autor podpisuje z Wydawnictwem umowę wydawniczą (licencji niewyłącznej).
  • Po wydaniu antologii „Poezja naszych dni” (tom 3) każdy z Autorów otrzyma 5 egzemplarzy autorskich w wersji papierowej ww. publikacji.
  • „Poezja naszych dni” (tom 3) wydana zostanie zarówno w formie książki tradycyjnej, jak i e-booka.
  • „Poezja naszych dni” (tom 3) będzie dostępna w księgarni Wydawnictwa (księgarnia.borgis.pl). Dostępność w innych księgarniach – tych, z którymi Wydawnictwo współpracuje – uzależniona będzie wyłącznie od ich zainteresowania ww. publikacją.
  • Kwalifikacja utworów odbywa się na zasadach nieodpłatnych.
  • Za publikację do 4 wierszy w zbiorze „Poezja naszych dni” (tom 3) Autor wnosi zryczałtowaną opłatę w wysokości 390 zł brutto.
  • Przewidywany termin wydania zbioru „Poezja naszych dni” (tom 3) – koniec 2021 roku/początek 2022 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi wydaniami „Poezji naszych dni”. Antologia jest dostępna w wersji papierowej oraz w formie e-booka.

Wiersze prosimy przesyłać na jeden z poniższych adresów e-mail lub za pośrednictwem formularza:

Monika Bronowicz
m.bronowicz@borgis.pl
+48 512-071-792

Agnieszka Wójtowicz-Zając
a.wojtowicz-zajac@borgis.pl
+48 512-071-771