Mój debiut

mój debiut
W programie „Mój debiut” może wziąć udział każdy, kto uważa, że ma coś interesującego do przekazania innym, i chciałby, aby zostało to uwiecznione w formie książki wydanej tradycyjnie lub w formie e-booka.

Kariera w toku

kariera w toku
W programie „Kariera w toku” może wziąć udział każdy, kto już coś wcześniej opublikował i zamierza kontynuować swoją twórczość pisarską, każdy, kto słyszał o nas i chciałby skorzystać z pomocy naszego wydawnictwa.

Ocalić od zapomnienia

ocalić od zapomnienia
Program „Ocalić od zapomnienia” skierowany jest do każdego, kto chciałby upamiętnić w sposób szczególny najpiękniejsze chwile swojego życia, życia bliskich, przyjaciół, znajomych, życia firmy, z którą jest związany.
Szkolne wspomnienia

Szkolne wspomnienia

Wspomnienia ze szkoły

wspomnieniaKsiążka pełna wspomnień pomoże Ci zachować młodość! No bo dziś jesteś pochłonięty pracą, codziennymi domowymi obowiązkami i potrzebujesz pozytywnych emocji. Nawet nie zauważyłeś, jak przeminęły piękne lata młodości. Coraz częściej za nimi tęsknisz. Na przeszłość zaczynasz patrzeć przez gęstniejącą mgłę upływającego czasu. Powoli zacierają się obrazy wydarzeń, szkoła i przyjaciele pomału odchodzą w zapomnienie. Możesz temu zapobiec i spisać najciekawsze wydarzenia, najbardziej zwariowane przygody z Twoim udziałem. Pierwsza prywatka, zwana dziś domówką, pierwsza impreza szkolna czy wycieczka, pierwsza miłość, pierwszy pocałunek… Z tym ostatnim, powiedzmy, można by się zastanowić, jeśli dziś jesteś w związku i masz zaborczego partnera. Ale wracając do meritum sprawy… Zachowaj wspomnienia! Możemy Ci pomóc, a nawet zrobić to za Ciebie, jak to się mówi, wszystko spisać pod dyktando. Ba, na bazie Twoich wspomnień może powstać naprawdę fascynująca powieść. A nuż dzięki temu zostaniesz pisarzem? A nuż zyskasz wiernych czytelników? A nuż odzyskasz starych przyjaciół i znajomych, którzy – podobnie jak Ty – tęsknią za tamtymi latami? A może po prostu kiedyś, w przyszłości, siedząc sobie w wygodnym fotelu, ze wzruszeniem zagłębisz się w tej lekturze pełnej niesamowitych przygód. I znów poczujesz się uczestnikiem tamtych wydarzeń, i znów poczujesz się młody. Właśnie dla takich chwil warto spisać wspomnienia!

Zobacz też inne projekty w ramach programu „Ocalić od zapomnienia”.