Wydawnictwo Borgis z tradycją od 1990 roku. Wydaj z nami!
Wydawnictwo

Wydawnictwo

Wydawnictwo z tradycją od 1990 roku

Wydawnictwo BORGIS, w ramach którego realizowany jest projekt „Wydaj z Nami”, powstało w 1990 roku. Założycielem firmy był Piotr Kołodziejczak – filozof, dziennikarz, tłumacz, pisarz i kompozytor, który do dzisiaj pełni w niej funkcję Prezesa Zarządu.

Nasza działalność

wydawnictwoFirma BORGIS od samego początku prowadzi niezwykle wszechstronną działalność. Wydaje książki i czasopisma z różnych dziedzin, takich jak zdrowie i medycyna, literatura piękna i wiele innych. W ciągu prawie trzydziestu lat istnienia Wydawnictwu zaufało kilka tysięcy Autorów, którzy opublikowali pod jego egidą swoje książki i artykuły.

Ale wydanie dzieła to jedno, a praca nad budową skutecznego systemu dotarcia z nim do Czytelników to już całkiem inny, niezbędny w drodze po sukces wydawniczy, obszar działania. Dlatego też w ostatnich latach rozwinęliśmy współpracę z największymi dystrybutorami książek w Polsce, w tym z prawie 2000 księgarń stacjonarnych i internetowych. Niezależnie od tego posiadamy też własną Księgarnię Borgis, w której można kupić wydane przez nas publikacje.

BORGIS od początku swojego istnienia świadczy usługi wydawniczo-poligraficzne, a projekt „Wydaj z Nami” jest naturalną konsekwencją działalności firmy, która w ciągu trzydziestu lat nieprzerwanej pracy redakcyjnej wypromowała rozpoznawalną na rynku markę wydawnictwa.

Wydawnictwo BORGIS realizuje także wiele innych ciekawych projektów (na przykład prowadzi internetową platformę do nauki języka rosyjskiego „Babuszka”) . Można się z nimi zapoznać na stronie internetowej wydawnictwa.