Mój debiut

mój debiut
W programie „Mój debiut” może wziąć udział każdy, kto uważa, że ma coś interesującego do przekazania innym, i chciałby, aby zostało to uwiecznione w formie książki wydanej tradycyjnie lub w formie e-booka.

Kariera w toku

kariera w toku
W programie „Kariera w toku” może wziąć udział każdy, kto już coś wcześniej opublikował i zamierza kontynuować swoją twórczość pisarską, każdy, kto słyszał o nas i chciałby skorzystać z pomocy naszego wydawnictwa.

Ocalić od zapomnienia

ocalić od zapomnienia
Program „Ocalić od zapomnienia” skierowany jest do każdego, kto chciałby upamiętnić w sposób szczególny najpiękniejsze chwile swojego życia, życia bliskich, przyjaciół, znajomych, życia firmy, z którą jest związany.
Wydawnictwo

Wydawnictwo

Wydawnictwo z tradycją od 1990 roku

Wydawnictwo BORGIS, w ramach którego realizowany jest projekt „Wydaj z Nami”, powstało w 1990 roku. Założycielem firmy był Piotr Kołodziejczak – filozof, dziennikarz, tłumacz, pisarz i kompozytor, który do dzisiaj pełni w niej funkcję Prezesa Zarządu.

Nasza działalność

wydawnictwoFirma BORGIS od samego początku prowadzi niezwykle wszechstronną działalność. Wydaje książki i czasopisma z różnych dziedzin, takich jak zdrowie i medycyna, literatura piękna i wiele innych. W ciągu prawie trzydziestu lat istnienia Wydawnictwu zaufało kilka tysięcy Autorów, którzy opublikowali pod jego egidą swoje książki i artykuły.

Ale wydanie dzieła to jedno, a praca nad budową skutecznego systemu dotarcia z nim do Czytelników to już całkiem inny, niezbędny w drodze po sukces wydawniczy, obszar działania. Dlatego też w ostatnich latach rozwinęliśmy współpracę z największymi dystrybutorami książek w Polsce, w tym z prawie 2000 księgarń stacjonarnych i internetowych. Niezależnie od tego posiadamy też własną e-księgarnię „Do Poduszki”, oferującą Czytelnikom około 270 tysięcy pozycji wydawniczych.

BORGIS od początku swojego istnienia świadczy usługi wydawniczo-poligraficzne, a projekt „Wydaj z Nami” jest naturalną konsekwencją działalności firmy, która w ciągu trzydziestu lat nieprzerwanej pracy redakcyjnej wypromowała rozpoznawalną na rynku markę wydawnictwa.

Wydawnictwo BORGIS realizuje także wiele innych ciekawych projektów (na przykład prowadzi internetową platformę do nauki języka rosyjskiego „Babuszka„) . Można się z nimi zapoznać na stronie internetowej wydawnictwa.