Mój debiut

mój debiut
W programie „Mój debiut” może wziąć udział każdy, kto uważa, że ma coś interesującego do przekazania innym, i chciałby, aby zostało to uwiecznione w formie książki wydanej tradycyjnie lub w formie e-booka.

Kariera w toku

kariera w toku
W programie „Kariera w toku” może wziąć udział każdy, kto już coś wcześniej opublikował i zamierza kontynuować swoją twórczość pisarską, każdy, kto słyszał o nas i chciałby skorzystać z pomocy naszego wydawnictwa.

Ocalić od zapomnienia

ocalić od zapomnienia
Program „Ocalić od zapomnienia” skierowany jest do każdego, kto chciałby upamiętnić w sposób szczególny najpiękniejsze chwile swojego życia, życia bliskich, przyjaciół, znajomych, życia firmy, z którą jest związany.
Zespół

Zespół

„Wydaj z nami” to zespół ludzi, którzy wiedzą, jak wydać książkę. W naszej działalności wydawniczej łączymy koncepcję self-publishingu z profesjonalnym wsparciem wydawniczym i dystrybucyjnym.

Pomożemy Ci wydać książkę!

Beata pomoże ci wydać książkę

Beata

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej. Związana z Wydawnictwem Borgis od ponad 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy wydawniczej. Zajmuje się koordynacją projektów wydawniczych. Dba o najwyższą jakość wydawanych książek, prawidłowy obieg dokumentów i o zadowolenie Autorów. Dba również o dobrą atmosferę i energię w miejscu pracy – zawsze uśmiechnięta, gotowa do pomocy. W życiu prywatnym ceni sobie spokój, równowagę, życie blisko natury. Każdą wolną chwilę spędza z rodziną i swoimi zwierzakami, a gdy pogoda sprzyja, jeździ na działkę, gdzie oddaje się swojej pasji – ogrodnictwu.

Agnieszka

Agnieszka

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła specjalizację edytorsko-wydawniczą. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń dotyczących kultury języka, autorka prac z dziedziny literaturoznawstwa. Przygodę z branżą wydawniczą rozpoczęła już podczas studiów. W swoim dotychczasowym dorobku redaktora-korektora ma zarówno teksty prawnicze, publikacje naukowe, artykuły prasowe, jak i książki beletrystyczne, tomiki poezji oraz scenariusze filmowe. Interesuje się historią literatury, sztuką i religioznawstwem. Miłośniczka kawy, kotów i muzyki lat sześćdziesiątych. W wolnym czasie podróżuje po Polsce w poszukiwaniu mało znanych zabytków.

Kinga

Choć wybrała studia w Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, nie polonistykę, postanowiła związać się z branżą wydawniczą. Absolwentka kursu redakcji merytorycznej, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, ale w planach ma kolejne szkolenia – zdobywanie wiedzy i poszerzanie horyzontów to coś, co daje jej ogromną satysfakcję. Wyznawczyni teorii, że człowiek najlepiej uczy się przez praktykę. Poza pracą redakcyjną zajmuje się także copywritingiem. Lubi szlifować cudze teksty oraz pisać własne. Interesuje się literaturą, kulinariami oraz wszystkim, co związane z obszarem byłego bloku wschodniego, uczy się języka rosyjskiego i rumuńskiego. Od lat próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie, co daje jej więcej radości – czytanie książek czy ich kupowanie?

Dominik

Dominik

Jest dziennikarzem. Na co dzień pracuje w Białymstoku jako reporter telewizyjny (TV Dialog) i specjalista ds. promocji. Pisze dla Grupy Wirtualna Polska, prowadzi spotkania poświęcone kulturze i sprawom społecznym. Jego specjalnością jest marketing polityczny (doradzał kandydatom do Parlamentu Europejskiego), public relations, marketing (m.in. marketing narracyjny), reklama i problematyka nowych mediów (2.0). Interesuje go etyka i etykieta biznesu. Jest autorem publikacji „Kompendium innowacji społecznych” oraz współautorem „Przewodnika po świecie mediów”. Zrealizował cykl reportaży telewizyjnych m.in. o Gruzji, podlaskiej kuchni regionalnej i historii województwa podlaskiego.